CALENDAR

StavDatum akce Typ akceNázev akce Místo konáníČasPořadatel Přístupnost
7. 1.rozhodčíSeminářon-linepátek (18:00 - 20:00)ČFPH, z.s.neveřejná
8. 1.repreReprezentační soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
15. - 16. 1.soustředěníKlubové soustředěníTJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Spolek Flor-inneveřejná
22. - 23. 1.soustředěníKlubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Lenox z.s.neveřejná
29. 1.soustředěníKlubové soustředěníTJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00)Spolek Flor-inneveřejná
12. 3.rozhodčíSeminářSH Radotín Prahasobota (10:00 - 15:00)ČFPH, z.s.neveřejná
4. - 7. 2.soustředěníKlubové soustředěníHala Prokopavka PlzeňLenox z.s.neveřejná
6. 2.soustředěníKlubové soustředěníTJ Hagibor Prahasobota (10:00 - 14:00)Spolek Flor-inneveřejná
12. 2.turnajTurnaj 2na2SH VŠE Prahasobota (8:00 - 18:00)ČFPH, z.s.veřejná
19. 2.repreReprezentační soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
26. - 27. 2.soustředěníKlubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Pankrác Prahasobota (10:00 -17:00), neděle (10:00 -14:00)Lenox z.s.neveřejná
5. 3.soustředěníKlubové soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)Spolek Flor-inneveřejná
12. 3.ligaIII. kolo České Powerchair Hockey ligySH Radotín Prahasobota (9:00 - 16:00)EWSC Praha z.s.veřejná
26. 3.repreReprezentační soustředěníTJ Pankrác Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
2. - 3. 4.soustředění Klubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Lenox z.s.neveřejná
16. - 17. 4.soustředěníKlubové soustředěníTJ Hagibor Prahasobota (10:00 - 16:00) neděle (10:00 -14:00)Spolek Flor-inneveřejná
23. 4.ligaIV. kolo České Powerchair Hockey ligySH Hrdějovicesobota (10:00 - 16:00)FBC Štíři ČBveřejná
7. 5.repreReprezentační soustředěníSH Radotín Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
7. 5.rozhodčíSeminářon-linesobota (16:00 - 18:00)ČFPH, z.s.neveřejná
7. - 8. 5.soustředění Klubové soustředění (s New Cavaliers)TJ Hagibor Prahasobota (10:00 -16:00), neděle (10:00 -14:00)Lenox z.s.neveřejná
14. 5.ligaPlay-off České Powerchair Hockey ligyTJ Lokomotiva Plzeňsobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.veřejná
27. - 30. 5.repreIPCH Bever Dutch Nations Cup 2022Eindhoven, Nizozemskoherní dny sobota a neděleIPCHveřejná
4. 6.repreReprezentační soustředěníSH Radotínsobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
4. - 5. 6.rozhodčíŠkoleníSH Radotínsobota a neděle (9:00 - 17:00)ČFPH, z.s.neveřejná
22. - 30. 7.soustředění Soustředění Jaguars PrahaNová Rolepátek až sobotaEWSC Prahaneveřejná
16. - 21. 8.soustředěníKemp IndiansPlzeňúterý až neděleLenox z.s.neveřejná
3. 9.repreReprezentační soustředěníSH VŠE Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
3. - 4. 9.rozhodčíŠkoleníSH VŠE Prahasobota a neděle (9:00 - 17:00)ČFPH, z.s.neveřejná
10. 9.ligaI. kolo České Powerchair Hockey ligyTJ Lokomotiva Plzeňsobota (10:00 - 16:00)Lenox z.s.veřejná
15. 10.repreReprezentační soustředěníSH VŠE Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
23. 10.ligaII. kolo České Powerchair Hockey ligyDiplomat aréna PiešťanyneděleOMD v SRveřejná
3. 12.repreReprezentační soustředěníSH VŠE Prahasobota (10:00 - 16:00)ČFPH, z.s.neveřejná
10. 12.turnajTurnaj 2na2SH VŠE Prahasobota (8:00 - 18:00)ČFPH, z.s.veřejná

Partners