25. 5. 2019 se v pražské sportovní hale Třebešín konal závěrečný turnaj Play-off, který rozhodl o konečném pořadí týmů v České Powerchair Hockey lize 2018/2019. Základní část soutěže probíhala od října do dubna a skládala se ze čtyř samostatných turnajů, ve kterých se zúčastněné týmy utkali v herním systému každý s každým. Nejúspěšnějším týmem základní části byl tým Jaguars Praha (33 b), na druhém místě se umístil tým Indians z Plzně (25 b), třetí skončili New Cavaliers (14 b) a na čtvrtém Red Dragons (0 b). Tyto výsledky určily finalisty soutěže, kteří se v Play-off utkali o titul, třetí a čtvrtý tým odehrály zápas o konečné třetí místo v soutěži.

Herní systém spočíval ve dvou vítězných zápasech. Program zahájili New Cavaliers s Red Dragons sdružené v klubu Flor-in. New Cavaliers  porazili Red Dragons výsledky 18:2 a 16:2. Jaguars ve finále potvrdili roli favorita a přemohli tým Indians scórem 9:2 a 8:0.

Konečné pořadí týmů se tedy rovnal umístění v základní soutěži a mistrem České Powerchair Hockey se stal zaslouženě tým Jaguars Praha. Gratulujeme.

Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo v prostorách Starého kina na Praze 13. Ceny vítězům předal zástupce dlouhodobého podporovatele českého Powerchair Hockey Nadačního fondu Gabrielis, pan Vladimír Havelka a z klubu Porta Praha, zástupkyně Starého kina, paní Marie Navrátilová. Za významnou podporu Play-off a ligové soutěže děkujeme také Českému svazu tělesně postižených sportovců, Městské policii Praha, Městské části Prahy 3, obchodu Florbal expert za poskytnutí cen, společnostem Patok, a.s. a Weldplast, s.r.o.

Nejlepšími hráči se stali:
Nejlepší střelec: Stanislav Cimpa (Jaguars Praha) – 57 gólů
Nejlepší hráč s T-stick: Jitka Kodadová (SK Indians Plzeň) – 33,74 b
Nejlepší brankář: Jana Stárková (Jaguars Praha) – 83 %
Nejlepší hráč: Stanislav Cimpa (Jaguars Praha) – 72 bodů

Stanislav Cimpa, Jana Stárková, Jitka Kodadová

Děkujeme všem hráčům, rozhodčím, trenérům, asistentům, fanouškům a podporovatelům za aktivní účast v soutěži. Těšíme se na další ročník, který zahájíme opět na podzim 2019.

Powerchair Hockey – žít a sportovat