TRÉNINKY

Jaguars Praha

Den a čas: Pátek, 18:30 – 20:00

Místo: FZŠ Brdičkova, Brdičkova 1878, Praha 13

New Cavaliers Praha

Den a čas: Neděle, 17:00 – 18:30

Místo: TJ Hagibor, Izraelská 7, Praha 10

SK Indians Plzeň

Den a čas: Středa, 18:00 – 19:00

Místo: Třebízského 2702/12, Plzeň 3

Štíři České Budějovice

Den a čas: Neděle, 14:00 – 15:30

Místo: Areál HoSPORT Dolní 196, Staré Hodějovice

KALENDÁŘ AKCÍ 2021

Datum akce Typ akceNázev akce Místo konáníČasPořadatel Přístupnost
16. -17 .1.soustředěníSoustředění New Cavaliers Praha a SK INDIANS Plzeň TJ Bohemians - Prahasobota (10.00 - 16.00); neděle 10:00 - 14:00Spolek FLOR-IN, LENOX, z.s.pro zájemce o zapojení se do aktivit klubů (hráč, dobrovolník)
23. 1.reprezentaceReprezentační tréninkTJ Pankrác - Praha sobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
6. 2.turnaj 2 na 2Turnaj dvojicTJ Pankrác - Praha sobota (10.00 - 18.00)ČFPH z.s.veřejná
13. 2.soustředěníSoustředění SK INDIANS Plzeň TJ Bohemians - Prahasobota (10.00 - 18.00)LENOX z.s.pro zájemce o zapojení se do aktivit klubů (hráč, dobrovolník)
27. 2.ligaIII. kolo České PH ligy 2020/2021SH Radotín - Prahasobota (9.00 - 18.00)EWSC Praha z.s.veřejná
6. 3.reprezentaceReprezentační tréninkTJ Pankrác - Praha sobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
13. 3.soustředěníSoustředění SK INDIANS Plzeň TJ Bohemians - Prahasobota (10.00 - 18.00)LENOX z.s.pro zájemce o zapojení se do aktivit klubů (hráč, dobrovolník)
10. - 11. 4.soustředěníSoustředění New Cavaliers Praha a SK INDIANS Plzeň TJ Bohemians - Prahasobota (10.00 - 16.00); neděle 10:00 - 14:00Spolek FLOR-IN, LENOX, z.s.pro zájemce o zapojení se do aktivit klubů (hráč, dobrovolník)
1. 5.reprezentaceReprezentační tréninkTJ Pankrác - Praha sobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
8. 5.ligaIV. kolo České PH ligy 2020/2021Piešťany, Slovenskosobota (9.00 - 18.00)OMD v SRveřejná
22. 5.ligaPlay-off kolo České PH ligy 2020/2021SH VŠE - Prahasobota (9.00 - 18.00)ČFPH z.s.veřejná
29. 5.kulturní akceNa Stojáka liveKulturní dům - Klatovysobota (19.00)LENOX z.s.veřejná
19. 6.reprezentaceReprezentační tréninkSH VŠE - Prahasobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
26. 6. – 3. 7.soustředěníPowerchair hockey kempBuňkov u PřeloučeLENOX z.s.pro zájemce o zapojení se do aktivit klubů (hráč, dobrovolník)
22. 7. - 30. 7.soustředěníSoustředění Jaguars PrahaNová RoleEWSC Praha z.s.neveřejná (případně pro školení rozhodčí/trenéry ČFPH)
14. – 15. 8.soukromá akce5. Vzpomínková na FilipaHumňanyLENOX z.s.soukromá - pouze na pozvání
11. 9.reprezentaceReprezentační tréninkSH VŠE - Prahasobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
23. 10.reprezentaceReprezentační tréninkSH VŠE - Prahasobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
6. 11.kulturní akce6. Ples handicapovaných Kulturní dům - Klatovysobota (19.00)LENOX z.s.veřejná
19. - 21. 11.ligaMemorial cupTJ Lokomotiva, Plzeňsobota (9.00 - 18.00)Lenox z.s.veřejná
4. 12.reprezentaceReprezentační tréninkSH VŠE - Prahasobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.neveřejná (pro hráče ČFPH podle rozhodnutí trenérky repre)
11. 12.turnaj 2na2Turnaj dvojicSH VŠE - Prahasobota (10.00 - 16.00)ČFPH z.s.veřejná

Partneři