Úvodní utkání sehrál domácí tým Rejnoků s pražskými Cavaliers. Více než dvouměsíční tréninkové manko Rejnoků se podepsalo na jejich výkonu nejen v tomto zápase, ale i v těch zbývajících a tak si kavalíři s chutí zastříleli a bez problémů zvítězili 13:0.

Největší překvapení přinesl hned následující duel mezi nováčkem ligy z Plzně a druhým pražským týmem Jaguars. Indiáni se výrazně zlepšují kolo od kola, po poločase s loňskými mistry drželi nadějnou remízu 2:2, ale ve strhujícím závěru se štěstí usmálo na Jaguáry a ti zvítězili nejtěsnějším rozdílem 4:3.

Rovněž další zápas připravil přítomným divákům dramatickou zápletku a to souboj loňského mistra a vicemistra. Utkání, které negativně poznamenaly opakované technické problémy lídra kavalírů Vaška Uhra, nakonec vyhrál tým Jaguars v poměru 4:3.

Zbývající tři utkání již žádnou dramatickou zápletku nepřinesla a skončila následujícími výsledky: Rejnoci – Indians 1:8, Indians – Cavaliers 1:7 a Rejnoci – Jaguars 3:12. Celý turnaj byl poznamenán neúčastí pátého týmu Tigers z Janských Lázní, který se nemohl zúčastnit, čímž mu dle soutěžního řádu připadne do celkového bodování soutěže kontumace všech zápasů tohoto kola 5:0.

Třetí ligové kolo České EWH ligy se uskutečnilo díky velice vstřícnému vedení Střední zdravotnické školy Zlín a bylo finančně podpořeno Statutárním městem Zlín. Děkujeme.