V sobotu se odehrálo osm z celkových deseti zápasů. Rozhodující dva zápasy nechal pořadatel jako vyvrcholení na neděli. V sobotu se tak nekonalo žádné velké překvapení, i když bylo k vidění mnoho zajímavých akcí. Indiáni potvrdili svou kvalitu, a jelikož v sobotu jako jediní odehráli všechny své zápasy, mohli předběžně slavit bronzové umístění.

V neděli přišel na řadu neiprve zápas o čtvrté místo. Rejnoci a Tygři předvedli vyrovnaný a napínavý souboj, ve kterém nakonec Tigers ubránili těsné vítězství 3:2 a uhájili tak čtvrtou příčku. Nutno vyzvednout výkon zlínské brankářky Hanky Hrabčíkové, která byla v bráně nejen poprvé, ale ke všemu s oběma zlomenýma rukama.

Poslední zápas České EWH ligy sehráli New Cavaliers s Jaguars. Oba týmy měly na svém kontě dve vzájemné výhry a dvě prohry, takže 2:2 a poslední zápas rozhodoval vše. Utkání bylo jako vždy napínavé, rychlé a na vysoké úrovni, ale tentokrát měli převahu Jaguáři. Na jejich poslední zvýšení skóre na 3:2 už soupeř nedokázal zareagovat a Jaguars Praha tak obhájili svůj loňský titul.

Jaké je tedy celkové pořadí v České EWH lize 2012? Na pátém místě se umístili Rejnoci Zlín, čtvrté místo vybojovali Tigers Janské Lázně, třetí příčku si pojistili SK Indians Plzeň, druzí skončili New Cavaliers Praha a Mistry republiky se stali EWSC Jaguars Praha.

Individuální ceny za rok 2012 si pro Nejlepšího střelce i Nejužitečnějšího hráče odvezl Stanislav Cimpa z Jaguars, cenu pro Nejlepšího brankáře obdržela Jana Stárková z Jaguars a titul pro Nejlepší T-stick dostal Jiří Táborský z New Cavaliers. Zvláštní cenu pro Nejobětavějšího hráče dostala po zásluze Hanka Hrabčíková z Rejnoků.

Děkujeme všem hráčům za účast, všem našim obětavým rozhodčím, asistentům, fanouškům a mnoha dalším.

Těšíme se na příští ročník.