Zúčastněné národy byly nakonec jen tři, protože dánská reprezentace se na poslední chvíli odhlásila, ale týmy zůstaly čtyři, díky rychlé reakci organizátorů a vytvoření týmu B švýcarské reprezentace. Kromě týmu A a B ze Švýcarska přijel i národní tým Slovinska.

V rámci turnaje proběhla také klasifikace hráčů pod hlavičkou nadnárodní organizace ICEWH. Všichni naši hráči klasifikací prošli, i když tento turnaj se podle ní nakonec nehrál. Hrálo se systémem každý s každým a na konci zápas o celkové umístění, 2×20 minut čistého času podle mezinárodních pravidel.

Čechy provázely celý turnaj technické problémy a nedostatek střídajících hráčů, ale přesto česká reprezentace předvedla kvalitní výkon. První zápas se Švýcarskem B český tým po slibném začátku (2:3 v poločase) nakonec prohrál 5:3. Druhý zápas se Slovinskem skončil 9:4 pro Slovince. Poslední zápas se Švýcarskem A byl vyrovnaný, 2:2 v poločase, ale nakonec skončil 5:2 pro Švýcary z týmu A. Utkání o celkové třetí místo se Švýcarskem B český tým ovládl a vyhrál 12:8.

Turnaj vyhrál národní tým A Švýcarska nad Slovinskou reprezentací v poměru 14:4.

Děkujeme organizátorům a všem sponzorům za možnost se zúčastnit.