Máte rádi rockovou hudbu? A třeba také nemáte moc příležitostí dostat se k živé produkci, protože většina klubů je plná bariér? Pak by vás mohl zajímat Kárafest.

Charitativní akce zvaná Kárafest na podporu jednoho z českých týmů Jaguars Praha, se pořádá 21. listopadu 2015 v sálu restaurace Maximum, Slaviborské náměstí 1, Praha 9 – Třeboradice. Rockový festival pořádá sportovní klub EWSC Praha. Získané finance se použijí jak na mezinárodní turnaje v Česku nebo zahraniční, tak na náklady spojené s pravidelnou činností jako jsou tréninky, soustředění a osobní asistence hráčům.

Program je plánován od 16 hodin, kdy vystoupí pět kapel bez nároku na honorář – Generační problém, Apnoe, Blek Defekt, Anxiety a Doktor Triceratops. Vstupné je stanoveno na 100,- Kč za osobu a děti do 15 let mají vstup zdarma. Prostory pro festival zdarma poskytla restaurace Maximum a zvukařské práce zdarma zařídí ZINDULKA & PARTNERS s.r.o. I díky těmto firmám je celý výtěžek festivalu věnován sportovnímu klubu EWSC Praha na jeho činnost. Více informací o festivalu je k dispozici na www.karafest.cz.

Přijďte si užít skvělou muziku!