V sobotu 27. února se v Praze konalo třetí kolo české ligové soutěže, jehož uspořádáním byl tentokráte Českou federací Powerchair Hockey pověřen tým Jaguars Praha. Kola se zúčastnily všechny čtyři české týmy – Jaguars Praha, New Cavaliers Praha, Red Dragons Praha a SK Indians Plzeň a zápasy se odehrály ve Sportovní hale Radotín. Vítězem prvního jarního kola se stal tým Jaguars Praha po vítězstvích 15:2 nad týmem Red Dragons Praha, 5:1 nad SK Indians Plzeň a 10:1 nad New Cavaliers Praha. Na druhém místě se umístil tým SK Indians Praha po překvapivém vítězství nad prvním týmem minulého kola New Cavaliers 6:1 a vítězství nad týmem Red Dragons 7:5. New Cavaliers se tentokráte umístili na třetí příčce s výhrou 12:4 nad Red Dragons, kteří obsadili čtvrté místo. Před čtvrtým kolem, které je posledním kolem základní části České EWH ligy a uskuteční se 26. března v Praze, vede celkovou tabulku tým Jaguars před druhými New Cavaliers o šest bodů.