V sobotu  26. 3. 2016 se v prostorách sportovní haly SOŠ Jarov konalo IV. kolo České EWH ligy 2015/2016. Závěrečné kolo základní části určilo konečné pořadí týmů před Play-off, které se bude konat 23. 4. v Praze ve sportovní hale TJ Ruzyně.

Organizací IV. kola, kterého se zúčastnily všechny čtyři české týmy, byl pověřen sportovní klub Flor-in. K turnaji byli nominováni rozhodčí: Zdeněk Kamínek, Tereza Košťálová a Antonín Krejčík. Časomíru zajišťovala Městská policie Praha – tradiční partner ligových turnajů České EWH ligy.

Výsledky utkání dle rozpisu dopadly takto: New Cavaliers porazili Red Dragons 10:5, z druhého utkání mezi týmy SK Indians Plzeň a EWSC Jaguars Praha vyšli lépe Jaguars, když porazili svého soupeře přesvědčivě 10:3. Nejvyrovnanější utkání kola proběhlo mezi týmy Indians a Red Dragons, po strhujícím obratu nepříznivého vývoje se vítězi nakonec stali hráči Red Dragons v poměru 5:4. Jaguars přehráli New Cavaliers 9:3, Red Dragons podlehli Jaguars 3:21 a New Cavaliers v posledním utkání základní části přemohli Indians 3:1.

Děkujeme spolku Flor-in za organizaci kola a těšíme se na viděnou již 23. 4. v TJ Ruzyně na turnaji Play-off organizačně vedeným Českou federací Powerchair hockey.