O víkendu 28. – 29. 5. 2016 proběhlo v Praze na Jarově první setkání zájemců o účast v české reprezentaci Powerchair Hockey. Akce se zúčastnilo 13 hráčů ze všech českých klubů Powerhair Hockey. Sportovní program byl plný individuálních cvičení a testování různých herních kombinací. Vedoucí víkendového programu, Andrea Kuncová a Jiří Táborský, na základě získaných podkladů vytvoří herní profily jednotlivých hráčů, které budou sloužit oficiálním reprezentačním trenérům v sestavování užšího kádru družstva.

V rámci soustředění zájemců o znovuobnovení reprezentačního družstva Powerchair Hockey proběhl také workshop pro rozhodčí pod vedením předsedy Komise rozhodčích Zdeňka Kamínka, kterého se zúčastnilo 5 nových adeptů.

Vzácnými hosty byla Lenka Zemančíková z Bratislavy, která přijela, aby získala co nejvíce informací o našem unikátním sportu a mohla je uplatnit při chystaném založení prvního týmu Powerchair Hockey na Slovensku! Druhým vzácným hostem byl Martin Rác z Brna, který má se svými přáteli velký zájem o založení týmu právě v Brně!

Setkání mělo veliký význam, neboť prokázalo reálný zájem o znovuobnovení reprezentačního týmu včetně jeho nejvyšších ambicí. Sleduj s námi další kroky k znovuobnovení českého reprezentačního družstva Powerchair Hockey a připoj se k našemu úsilí. Všichni máme jeden cíl – reprezentovat ČR v tom, co milujeme a co nám jde nejlépe – Powerchair Hockey.

Můžeš být hráč, dobrovolník, rozhodčí, trenér… ať už jsi kdokoli, můžeš být svědkem zázraku.

Další setkání proběhne 18. – 19. 6. 2016 opět v Praze na Jarově – připraven je také první workshop pro trenéry! Neváhejte, přihlaste se.

Powerchair Hockey – Žít a sportovat

Děkujeme za podporu projektu firmě Weldplast, s.r.o.