Milujeme pohyb našich hokejek, míčků a sportovních vozíků, dopřávají nám žít a sportovat!

A co vy? Jak jste na tom s pohybem?

Stáhněte si aplikaci EPP a pomáhejte nám v našem úsilí. Je to jednoduché.

Ať už s telefonem běháte, jezdíte na kole nebo chodíte na procházky, svou aktivitou a energií vždy generujete body pro vámi vybraný projekt, který Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří.

Podpoříte dobrou věc. Díky vám se nám podaří připravit pro naše hráče nový ročník České Powerchair Hockey ligy 2016/2017!

Jedná se o nejvyšší klubovou soutěž v ČR, kterou jako Česká federace Powerchair Hockey organizujeme. České Powerchair Hockey ligy se účastní každý klub, který se věnuje florbalu na elektrických vozících. Ligová soutěž je rozdělena na podzimní a jarní část, herní systém spočívá v samostatných ligových turnajích, kde se utkává každý s každým. Závěrečné ligové kolo je turnajem Play-off se specifickým herním systémem určujícím konečného vítěze ligy. Z nadačního příspěvku uhradíme část nákladů (např. pronájem haly, přepravu materiálu, profesionální rozhodčí apod.), čímž ulevíme klubům sdruženým v naší federaci od náročných výdajů na organizaci jednotlivých ligových turnajů.
Cíl: 50 000 Kč

A teď už šup do tenisek. 🙂

Děkujeme za vaši podporu!

Powerchair Hockey – žít a sportovat

Za vaše sdílení děkujeme.

Více na: http://www.pomahejpohybem.cz/
Sledujte také: https://www.facebook.com/EPPpomahejpohybem/