5. – 6. 11. 2016 dojde ve Sportovní hale v Praze na Jarově k prvnímu setkání nového reprezentačního družstva českého Powerchair Hockey.

Už je na čase. Česká reprezntace Powerchair Hockey se na mezinárodní scéně poprvé představila v roce 2005, na Mistrovství Evropy v Itálii. V roce 2008 se reprezentační tým zúčastnil Mistrovství Evropy v Belgii. Poslední představení české reprezentace na mezinárodní scéně byla účast na Turnaji čtyř národů ve Švýcarsku v roce 2013.

Od té doby se reprezntační tým nikde neobjevil. Nyní začínáme znovu. A myslíme to vážně. Hráči za poslední roky ve svých klubech neobyčejně vyzráli a jsou připraveni reprezentovat svou zem. Česká federace Powerchair Hockey představí nový realizační tým. Cíl je velkolepý – připravit reprezenatční tým snů k účasti na Mistrovství Světa 2018! Pojďte do toho s námi!

Vítáme nové hráče, kteří to s touhou reprezentovat svou zem myslí stejně vážně, jako my. Vítáme dobrovolníky, osobní asistenty, kteří pomohou našim hráčům do výzbroje a národních dresů. Vítáme ostatní spolupracovníky a partnery, s kterými se nám podaří České reprezentaci Powerchair Hockey navrátit jméno, drive a výsledky. Program prvního reprezentačního setkání bude obsahovat představení realizačního týmu, dvoufázové treninky, praxi pro naše nové rozhodčí Powerchair Hockey a součástí setkání bude také odborná beseda s hostem na téma fungování reprezentačního družstva. Přijďte 5. – 6. 11. 2016 na Jarov a odstartujte tu cestu za snem s námi!

Powerchair Hockey – žít a sportovat