Zítra, v sobotu 21. 10. 2017, v Praze na Třebešíně zahájíme další sezónu České Powerchair Hockey ligy 2017/2018. Letošního ročníku se zúčastní týmy:

Jaguars Praha (Mistr České PH ligy 2016/2017)
New Cavaliers Praha
SK Indians Plzeň
Red Dragons Praha

Ligová soutěž, stejně jako minulý rok, se skládá ze čtyř samostatných ligových turnajů, které jsou rozděleny do podzimní a jarní části, a turnaje Play-off, který na jaře 2018 celou soutěž uzavírá. Do soutěže je v tuto chvíli přihlášeno více než 30 hráčů, zapojení dalších nováčků očekáváme i v průběhu sezóny. Pod vedením komise rozhodčích se o regulérnost všech utkání postará osm vyškolených aktivních rozhodčích. Stejně jako v minulých letech bude významným partnerem organizace ligové soutěže Městská Policie Praha, která nám od roku 2010 pravidelně pomáhá s přípravou sportovišť a zajištěním časomíry. Děkujeme také za podporu našeho sportu Českému svazu tělesně postižených sportovců – ČSTPS a našim dárcům.

Veškeré informace o výsledcích utkání, týmech, hráčích, průběhu soutěže a naší další činnosti naleznete na našem webu. Těšíme se na nové strhující zážitky a přejeme všem hráčům mnoho radosti ze hry.