Nová soutěž Powerchair Hockey v ČR 2na2 se blíží!

Máme radost z velkého zájmu účastníků. Do úvodního turnaje, který se bude konat 23. 2. 2019 v Praze v Radotíně, se přihlásilo dvanáct dvojic, tedy maximální počet! Kromě devíti českých dvojic se turnaje zúčastní také tři dvojice ze Slovenska. Zájem slovenských hráčů nás těší a pevně doufáme, že nebude trvat dlouho a slovenský tým se stane součástí naší ligové soutěže.

Herní systém:

Dvojice budou rozděleny do tří skupin po čtyřech, kde se utkají každý s každým. Výsledky ve skupině určí nové skupiny, které budou složeny z týmů podle jejich umístění.

Skupina 3 – 4. místo

Týmy, které se v základní skupině umístí na 3. a 4. místě odehrají vzájemná utkání o konečné umístění (čtvrtí: 12. – 10. místo, třetí: 9. – 7. místo).

Skupina 2. místo

Týmy, které se v základní části umístí na 2. místě odehrají vzájemná utkání přičemž vítěz této skupiny postupuje do boje o 3. místo. Zbylé dva týmy obsadí 5. a 6. místo v turnaji.

Skupina 1. místo

Týmy, které se v základní části umístí na prvním místě také odehrají vzájemná utkání. První dva týmy poté postoupí do finále turnaje, třetí tým se utká s vítězem skupiny (2. místo) o celkové 3. místo v turnaji.

Přijďte se podívat na novou podobu Powerchair Hockey. Turnaje 2na2 se budou řídit pravidlem že méně je někdy více. Méně hráčů, více akcí, menší hřiště, větší zábava!

Powerchair Hockey – žít a sportovat