Ještě jsme se nerozjeli a už musíme své sportovní vozíky brzdit. Stanovená omezení v souvislosti s pandemií COVID-19 nám komplikují vstup do nové sezóny ligové soutěže. Slovenský tým se bohužel nezúčastní I. kola České Powerchair Hockey ligy 2020/2021, které se má konat 3. 10. 2020 v Praze.

„V súvislosti so stále sa zhoršujúcimi podmienkami v dôsledku šírenia koronavírusu COVID-19 a následného stanoviska k 17.9.2020 Úradu verejného zdravotníctva SR (nutnosť karantény a následné testy) musíme žiaľ zrušiť svoju účasť na 1. kole…“ uvádí k důvodům slovenský tým.

Intenzivně řešíme možné scénáře budoucího průběhu ligové soutěže a dalších sportovních událostí Powerchair Hockey v ČR. Jako pro každého organizátora je to i pro nás obtížný úkol, protože nikdo netušíme, jak se bude situace dále vyvíjet.
V každém případě budeme v rámci organizačních změn zvažovat odborná doporučení a plně respektovat vládní opatření. Do konce týdne vás o změnách budeme informovat.

Přestože se nevracíme na hřiště s plnou parádou, jak jsme si přáli, věříme, že se bude situace vyvíjet příznivě a naši hráči se vrátí ke svým hokejkám. Pro mnohé je Powerchair Hockey jediný sport, kterému se mohou v důsledku svého pohybového omezení věnovat.

Přejeme všem hráčům pevné zdraví a brzy na viděnou mezi mantinely.

Powerchair Hockey – žít a sportovat

Upoutávka k České Powerchair Hockey lize 2020/2021