Česká Powerchair Hockey liga 2020/2021 může začít. I. kolo se uskuteční už tuto sobotu 3. 10. 2020 ve sportovní hale v Praze na Třebešíně!

Průběh turnaje bude podléhat přijatým opatřením, které jsou uvedené v odkazu pod textem. Vzhledem k tomu, že hráči Powerchair Hockey patří k více zdravotně ohroženým, přistupujeme k organizaci turnaje s náležitou opatrností.

Žádáme tedy účastníky, hráče, členy realizačního týmu a fanoušky, aby každý přijal osobní zodpovědnost, vyhodnotil svůj aktuální zdravotní stav a v souladu s ním zvážil svou účast pro ochranu svého zdraví a zejména pak zdraví hráčů Powerchair Hockey.

Každý účastník nechť postupuje v souladu s povinnostmi vedoucích týmů, kam mimo jiné náleží:

a) Zajistit, že se utkání budou účastnit pouze členové družstva bez příznaků respiračního onemocnění.
b) Zajistit, aby měli všichni členové realizačního týmu a družstva po celou dobu přítomnosti v hale, mimo pobytu v prostoru pro střídání a hřiště během utkání, nasazeny roušky.
c) Zajistit, aby veškeré pozdravy členů družstva s pořadateli utkání, hráči soupeře a rozhodčími proběhly bez podávání rukou.

Jsme přesvědčeni, ze I. kolo České Powerchair Hocky ligy 2020/2021, na které týmy čekají od jara, proběhne v naprostém pořádku. Turnaje se zúčastní čtyři týmy: Jaguars Praha se svými dvěma oddíly, New Cavaliers Praha a SK Indians Plzeň.

Powerchair Hockey – žít a sportovat