Předkládáme vám stručnou výroční zprávu o činnosti České federace Powerchair Hockey za rok 2019. Je zjevné, že minulý rok byl pro český  Powerchair Hockey příznivější než ten letošní, pandemií Covid-19 ovlivněný, dramatický rok 2020.

Výroční zpráva obsahuje data k vývoji členské základny, výčet uskutečněných soutěží, mezinárodní aktivity, s tím související úspěchy a prohry. Za zmínku stojí především pořádání nejvýznamnější akce v historii českého Powerchair Hockey, Kvalifikačního turnaje, který měl rozhodnout o postupu na Mistrovství Evropy 2020. Výroční zpráva dále zahrnuje plány do dalších let, výsledek hospodaření, zajímavosti a kalendář plánovaných akcí pro rok 2020 (ten je samozřejmě zásadně ovlivněn současnými opatřeními). Výroční zpráva se zabývá pouze událostmi, na kterých se organizačně podílela České federace Powerchair Hockey a neobsahuje tedy reportáže o klubových akcích, např. o letních kempech, soustředění, mezinárodních turnajích, kterých se kluby zúčastnily apod. Pro úplný přehled o dění v českém Powerchair Hockey proto doporučujeme sledovat webové stránky a sociální sítě klubů.

Pevně doufáme, že se situace brzy obrátí k lepšímu a naši sportovci budou moci aktivně pokračovat v soutěžích. Děkujeme našim partnerům za podporu.

Powerchair Hockey – žít a sportovat