Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/index.txt) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/286323/virtual) in /data/web/virtuals/286323/virtual/www/domains/powerchairhockey.cz/wp-includes/plugin.php(441) : runtime-created function on line 1

V samotném závěru roku jsme pro zkušené i začínající hráče připravili 4. turnaj 2na2. Vyhrála dvojice Brabcová, Táborský st.

Turnaj 2na2 proběhl 11. 12. 2021 od 10:00 do 17:00 v pražské sportovní hale na Třebešíně. Na hřišti o rozměrech 16 x 10 m se střetlo celkem 8 dvojic. V herním systému každý s každým určil vítěze nejvyšší počet bodů. Turnaje se zúčastnili hráči ze všech aktivních týmů včetně hráčů ze slovenského týmu BlueSky Butterflies Bratislava. S přípravou a zajištěním časomíry pomohli organizačnímu týmu pracovníci Městské policie Praha.

Výsledky turnaje:

Neformální soutěž 2na2 je alternativa sportovní zábavy a trénování v jednom. Tým tvoří pouze jeden hráč s hokejkou a druhý hráč s téčkem. Méně hráčů – více akcí. Menší hřiště – větší zábava.

Děkujeme Praha 3, ČESKÝ PARA SPORT, Národní sportovní agentura a Městská policie hl. m. Prahy za podporu.

Powerchair Hockey – žít a sportovat