Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/index.txt) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/286323/virtual) in /data/web/virtuals/286323/virtual/www/domains/powerchairhockey.cz/wp-includes/plugin.php(441) : runtime-created function on line 1

Před zaháním nové ligové sezóny se 3.- 4. 9. 2022 v SH Na Trebešíně v Praze konalo školení rozhodčích. Školení se zúčastnili Antonín Krejčík, Anna Táborská, Roman Pecár, Iva Hašková, Zdeněk Kamínek a noví rozhodčí Bohdan Poc a Zdeněk Haviernik.

Školení bylo rozděleno na 4 části: V teoretické části si rozhodčí prošli nová pravidla a zopakovali důležité věci jako jsou například signály rozhodčích. Součástí školení by test z pravidel. Druhý den proběhla praktická část, kdy byly sehrány modelová utkání a motivační pohovory účastníků se členy komise.
Děkujeme vedení Komise rozhodčí, především Markovi Pohunkovi, za přípravu a vedení školení. Těšíme se na hru. Ligovou sezónu odstartujeme už 10. 9. 2022 v Plzni, v TJ Lokomotiva, kde proběhne I. kolo České Powerchair Hockey ligy 2022/2023. Turnaj organizuje spolek Lenox (SK Indians Plzeň) pod názvem Memorial Cup. Turnaj bude přenášen živě s komentováním Richarda Pucholta.