Ahoj Terko! Jak se ti daří v téhle turbulentní době?
Ahoj Ríšo, daří se mi, díkybohu, dobře. Jsem zdravá a pracuji, takže jsem šťastná.

Nedávno jsi se účastnila jako kandidát volby na post předsedy komise rozhodčích. Nakonec to nevyšlo, jak to s odstupem času vnímáš?
Je to už nějakou dobu, co jsem se dozvěděla výsledky volby a musím říct, že s odstupem času to vnímám pozitivně. Myslím si, že se zvoleným předsedou a dalším členem komise vytvoříme tým, kde se propojí naše slabé a silné stránky a bude to fungovat. Myslím si, že stejně jako já, tak i zvolený předseda, máme co nabídnout rozhodčím a i tomuto sportu obecně.

Doufám, že píšťalku na hřebík nepověsíš?

To rozhodně nehrozí. Powerchair Hockey je pro mě koníček a naučil mě spoustu věcí i do osobního života. Ačkoliv je možné, že třeba nebudu nějakou dobu úplně aktivní rozhodčí, tak se budu zapojovat alespoň pasivně a rozhodně se budu snažit, abych se vrátila na hřiště co nejrychleji.

Prague Powerchair open

Máš nějaký florbalový sen, nebo silný zážitek?
Mám spíše sen, který se týče obecně IWAS Powerchair Hockey, a je úplně jednoduchý – účast na paralympiádě. Je to jednoduše proto, že tenhle sport má, dle mého názoru, lidem co nabídnout a přitom se o tomhle sportu moc neví.
Co se týče nějakého silného zážitku, tak to je pro mě první odpískání mezinárodního turnaje v ČR.

No a na závěr… Máš už nakoupené dárky?
Vůbec. Na to že jsou tady Vánoce za pár dní, tak mi chybí ještě tak půlka dárků. Asi budu mít hektický víkend před Vánoci 😀 .

Co bys chtěla najít pod stromečkem?
Nějakou hezkou knížku, protože ráda čtu, je to pro mě takový únik od reality. Jako správná žena bych tam také ráda našla nový městský batůžek a parfém.

Česká Powerchair Hockey liga

A co bys popřála českému Powerchair Hockey?
Českému Powerchair Hockey bych přála, aby se začalo už co nejdříve hrát. Ta nucená pauza je už dlouhá a mně osobně už všichni moc chybí. Proto se velmi těším, že už v lednu alespoň uvidím své kolegy rozhodčí.

Česká Powerchair Hockey liga