V sobotu 25. ledna 2014 se uskutečnil exhibiční zápas mezi týmy EWSC Jaguars Praha a NEW Cavariers Praha v Aréně Sparta – Podvinný Mlýn v Praze. Tato akce byla organizována Českou EWH federací ve spolupráci s pořadateli Mistrovství Evropy v pozemním hokeji žen. Ukázka EWH – tedy Electric wheelchair hockey – pak proběhla právě v jedné z přestávek mezi zápasy tohoto mistrovství. Hráči odehráli jeden zkrácený zápas 2 x 10 minut s přestávkou, protože normální hrací doba je 2×15 minut. Hra byla na obou stranách bohatá na akce a góly, jelikož oba týmy patří ke špičce českého EWH – New Cavaliers jsou úřadující Mistři České Republiky a Jaguars jsou úřadující vícemistři a Mistři z let 2012 a 2011. Nakonec těsně vyhráli Jaguars – 3:2. Přítomní byli i rozhodčí – Rostislav Kula a Antonín Krejčík.  I díky vstřícnosti pořadatele, který umožnil přestavbu hřiště pro EWH zápas, poskytl časomíru a zápas dokonce komentoval tamní komentátor, byla akce velmi úspěšná a setkala se s příznivým ohlasem publika. Z přilehlých tribun hráčům neklasického hokeje, jež je v Česku nazýván i florbalem, jelikož se hraje s lehčím florbalovým míčkem, fandilo několik desítek a možná až stovka diváků. Ukázce tohoto stále ne zcela známého kolektivního sportu pro lidi s těžším tělesným postižením přihlížel i štáb Paralympijského magazínu z České televize, takže reportáž o této akci bude možno vidět v televizi. Těšíme se na další spolupráci a na další exhibice.