V Praze na Třebešíně se v termínu 26. – 27. 9. 2015 konal 6. ročník mezinárodního turnaje Prague Powerchair open 2015. Pořadatelem byl spolek Flor-in, který v Praze organizuje turnaje ve florbale na elektrických vozících již od roku 2010. Letos se do sportovní haly VŠE Třebešín vydalo celkem osm týmů: pražský pořadatelský tým New Cavaliers, Red Dragons Praha, EWSC Jaguars Praha, SK Indians Plzeň, německý tým Ruhr Rollers, Zeka Rollers ze Švýcarska, A. S. D. Magic Torino přijel z Itálie a již několikanásobným účastníkem byl také tým Trouble Makers ze Slovinska. K ubytování jsme využili služeb cestovní kanceláře Bezbatour, která pro všechny účastníky zajistila ubytování v Jedličkově Ústavu. Herní systém turnaje spočíval v rozdělení týmů do dvou skupin, kde odehrály týmy všechna vzájemná utkání.

Herní program druhého dne, neděle 27. 9. 2015, začal vzájemnými boji týmů, kteří v předchozím dni patřily mezi méně úspěšné. Utkání o 3. místo mezi týmy Trouble Makers a Magic Torino nadělilo více herního štěstí italskému týmu, který se tak mohl radovat z bronzu. Trouble makers po ne příliš vydařeném zápase se museli spokojit s místem čtvrtým. Finále Prague Powerchair open tedy patřilo Pražským týmům. Přestože se domácí New Cavaliers po nevydařené první polovině prali o zvrácení celkové výsledku na svou stranu, tým Jaguars dokázal několikrát na obdržený gól reagovat a dvoubrankový náskok udržel až do samotného závěru utkání.

Konečné pořadí týmů tedy zní takto:

1. EWSC Jaguars Praha
2. New Cavaliers Praha
3. A.S.D. Magic Torino
4. Trouble Makers
5. Zeka Rollers
6. SK Indians Plzeň
7. Red Dragons Praha
8. Ruhr Rollers

Závěrečný ceremoniál se slavnostní večeří proběhl v kulturním domě Mlejn, který za milé spolupráce připravil pro naše účastníky báječné prostředí a velmi důstojnou a chutnou večeři. Perlou večera byla tanečnice MgA. Eliška Brtnická, která uchvátila všechny účastníky tancem na šále a visuté hrazdě. Na závěr je na místě pogratulovat českým týmům k velmi dobrému umístění a všem držitelům individuálních ocenění: Nejlepší Střelec: Jan Schäublin (Zeka rollers), Nejlepší T-stick: David Hrabčík (New Cavaliers), Nejlepší hráč: Stanislav Cimpa (Jaguars Praha), Cena Fair play: Marjan Mežnar (Trouble Makers).