V pondělí 5. 11. 2018 se tým SK Indians Plzeň vrátil z italského Milána, kde se účastnil mezinárodního turnaje 20TH MEMORIAL BRUNO FRATTINI.

Jednalo se o vůbec první výjezd tohoto týmu za hranice naší země. Turnaj se konal ve dnech 2. – 5. 11. 2018 a účastnilo se ho celkem deset týmů, kromě českého družstva také osm italských a jeden španělský klub.

Organizátoři pro účastníky připravili inspirující zázemí. Sportovní program probíhal v jedné z největších milánských hal Mediolanum Forum a ubytování bylo pro tým Indians zajištěno v příjemném hotelu Una Hotels Expo Fiera Milano.

A jak se Indiánům dařilo herně? Trenéři z důvodu absence některých svých hráčů využili možnosti schválenou organizátorem a tým doplnili o tři hráče z týmu New Cavaliers Praha. Tým odehrál celkem šest utkání a v celkovém umístění obsadil osmé místo.

1 Coco Loco Padova
2 Skorpions Varese
3 Blue Devils Genova
4 Dolphins Ancona
5 Magic Torino
6 Turtles Milano
7 Dream Team Milano
8 SK Indians
9 Sen Martin Modena
10 Dracs CEA

Vzhledem k tomu, že se jednalo o první výjezd, nebylo očekávání trenérů přehnaně vysoké. I když se Indians pravidelně účastní pražských turnajů, porovnání sil v zahraničí byla pro tým především vítaná zkušenost. Přejeme Indiánům nechť se jim podaří získané zkušenosti přetavit v další úspěchy doma i v zahraničí. Na závěr je na místě pochválit vytvoření trikolory prezentující české barvy v podobě speciálních hokejek T-stick! 🙂

Powerchair Hockey – žít a sportovat